İSTANBUL

Kedi Severler Derneği

“Pati Saray“


Bu sayfa farklı başvuru formlarını içermektedir.
Gerekli formu seçin ve başvuruyu doldurup
göndermek için gerekli bağlantıyı izleyin.

Siteye Kayıt Formu

Siteyi özgürce kullanabilmeniz ve gerekli tüm formları doldurabilmeniz için öncelikle sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.

Derneğimize Katılım Formu

“Pati Saray” Kedi Severler Derneği'mizin tam üyesi olmak ve ayrıcalıklarından yararlanmak için bağlantıda bulunan formu doldurarak başvurunuzu gönderin.

Cattery Kayıt Formu

Cattery kayıt başvurusu yapmak için özel formu doldurun. Bağlantıyı takip edin ve gerekli tüm verileri girip "gönder" düğmesine tıklayın.

Yarışma Katılım Formu

Yaklaşan yarışmada yer almak için, bağlantıyı takip edin ve formu doldurun, ardından "gönder" düğmesine tıklayın ve onay için bekleyin.

Seminere Kayıt Formu

Seminere katılmak ve faydalı bilgiler almak için bağlantıyı takip edin ve formu doldurun, "gönder" düğmesine tıklayın ve katılımın onaylanmasını bekleyin.

Batın Kaydı Formu

Ebeveynler ve yavrularının hakkında veri girmek için bağlantıyı takip edin ve gerekli tüm verileri forma girin, "gönder" düğmesine tıklayın.

Ünvan Kayıt Formu

Bir hayvana isim atamak ve kaydetmek için bağlantıyı takip edin ve özel formu doldurun, "gönder" düğmesine tıklayın ve sonuçları bekleyin.

Kedi Kayıt Formu

Bir kediyi kaydetmek ve resmi belgelerini almak için bağlantıyı takip edin ve özel formu doldurun, "gönder" düğmesine tıklayın ve onay için bekleyin.

Transfer Başvuru Formu

Bir transfer oluşturmak için bağlantıyı takip edin ve özel formu doldurun, "gönder" düğmesine tıklayın ve sonuçları bekleyin.

Dernekten Ayrılmak Formu

Dernekten ayrılmak için bağlantıyı takip edin ve özel formu doldurun, "gönder" düğmesine tıklayın ve onay için bekleyin.