Kurallarımız,öneriler... ZORUNLU TANITIM!

ADVANCE ANA SPONSOR!!!

ADVANCE ANA SPONSOR!!!
 ADVANCE

Kedi mamaları Ana Sponsorumuz olarak 7-8 Ekim tarihinde İstanbul Kedi Severler Derneği PATİ SARAY adına Astoria AVM ' de düzenleyeceğimiz Uluslararası Kedi Yarişmasına ''Bosphorus Pearl 5-6 ''ya destek verecektır !!!

Advance, Affinity''nin üstün kaliteli kedi ve köpek maması grubudur.
 
Veteriner tarafından formüle ve tavsiye edilen Advance, dostunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı bir ömür geçirmesine katkıda bulunan en son bilimsel veriler örnek alınarak üretilir.


Her ırktan ve yaştan kedi ve köpek için
uygun, özel besinsel ihtiyaçlarına da yönelik olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 


İyi bir sağlığın temelinde güçlü bağışıklık sistemi yatar. Bu nedenle Advance'in özel IMMUNEPLUS formülü aktif immünoglobulin ve doğal polifenollerin güçlü bileşimi içermektedir. Böylece dostlarınızın bağışıklık sisteminin tepki vermesi daha güçlü olur ve doğru beslenme sayesinde en iyi sağlık düzeyine sahip olurlar. 

Bu yeni formül, Affinity veteriner beslenme uzmanlarınca bilimsel olarak kanıtlanmış, hayvan beslenmesi alanında çığır açan bir yeniliktir. Bu özellikleri ile Advance, zaten muhteşem lezzeti ve sindirilebilirliği ile tanınan super premium sınıfı mamalarımızın arasındaki yerini almıştır

ADVANCE ANA SPONSOR!!! 0ADVANCE ANA SPONSOR!!! 1ADVANCE ANA SPONSOR!!! 2ADVANCE ANA SPONSOR!!! 3ADVANCE ANA SPONSOR!!! 4ADVANCE ANA SPONSOR!!! 5ADVANCE ANA SPONSOR!!! 6ADVANCE ANA SPONSOR!!! 7ADVANCE ANA SPONSOR!!! 8ADVANCE ANA SPONSOR!!! 9ADVANCE ANA SPONSOR!!! 10ADVANCE ANA SPONSOR!!! 11ADVANCE ANA SPONSOR!!! 12ADVANCE ANA SPONSOR!!! 13ADVANCE ANA SPONSOR!!! 14ADVANCE ANA SPONSOR!!! 15ADVANCE ANA SPONSOR!!! 16ADVANCE ANA SPONSOR!!! 17ADVANCE ANA SPONSOR!!! 18ADVANCE ANA SPONSOR!!! 19
11:45
506