TRANSFER BAŞVURUSU

Bir hayvanı yeni bir sahibe aktarırken, bir transfer yapılır. Bu, sahipliği onaylayan bir belgedir. Aktarım, hayvanın soyağacını kullanma hakkını vermez, bu bir soyağacı gerektirir. Hayvan, bir şecere ve transfer belgesi ile yeni sahibine teslim edilir. Yetiştirici bilgileri

Yetiştirici Bilgileri
Kedi Bilgileri
YENİ SAHİBİN BİLGİLERİ

*Derneğimizin değerli üyeleri! Dernek belgeleri sadece ön ödeme karşılığında hazırlanmaktadır. "Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra, lütfen başvurunun durumuyla ilgili mesajın görünmesini bekleyin.

** Bir hata mesajı alınırsa, girilen bilgileri kontrol edin. Gönderilen dosyaların boyutuna (dosya başı 5 megabaytı geçmemeli ve toplam boyut en fazla 20 megabayt olmalıdır) ve formatına (JPG) dikkat edilmesi ve ayrıca bir onay gönderileceği için belirttiğiniz e-posta adresinin geçerli olması gerekir. Online form üzerinden başvuru gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya belirttiğiniz adrese onay alamazsanız, lütfen bir Word belgesi formatında "Transfer başvurusu" dosyasını indirin ve doldurduktan sonra belgede belirtilen adrese gönderin.