Batın kaydı

"Pati Saray" Derneği, Latin harfleriyle doldurulmuş ve hem Türkiye içinde hem de WCF üyesi tüm ülkelerde kabul edilmesi zorunlu bir belge olan tek bir uluslararası şecere yayınlamaktadır. Burada 'Cattery'nizde doğan yavru kedileri kaydedebilirsiniz. Yavru kediler, kedinin sahibi tarafından kaydedilir! Yavru kediler iki aylık olmadan batın kaydı yapılmalıdır.

Başvuru sahibinin genel bilgileri
Erkek kedi bilgileri
Dişi Kedi Bilgileri
1. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
2. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
3. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
4. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
5. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
6. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
7. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı
8. Yavru Kedi Bilgileri
Yavrunun Fotoğrafı

Bir hata mesajı alınırsa, girilen bilgileri kontrol edin. Gönderilen dosyaların boyutuna (dosya başı 1 megabaytı geçmemeli ve toplam boyut en fazla 4 megabayt olmalıdır) ve formatına (JPG) dikkat edilmesi ve ayrıca bir onay gönderileceği için belirttiğiniz e-posta adresinin geçerli olması gerekir. Online form üzerinden başvuru gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya belirttiğiniz adrese onay alamazsanız, lütfen bir Word belgesi formatında

*Derneğimizin değerli üyeleri! Dernek belgeleri sadece ön ödeme karşılığında hazırlanmaktadır. "Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra, lütfen başvurunun durumuyla ilgili mesajın görünmesini bekleyin.