KEDİ KAYDI

Aktif olan herhangi bir Pati Saray üyesi üreyen hayvanını derneğe kaydettirebilir. Yetiştirici, batını kaydettirmeden önce kediyi kaydettirmeli, derneğe gerekli tüm belgeleri sağlamalıdır: şecere, unvan belgesi (varsa) ve transfer belgesi (kedinin sahibi olarak adınız şecerede yazılmamışsa).

Kedi bilgisi
Sahip Bilgileri
Kedi Fotoğrafı
Seçere Taraması
Transfer Taraması (varsa)
Title Taraması (varsa)
*Tüm belgeler JPG formatında yüklenmelidir.

** Bir hata mesajı alınırsa, girilen bilgileri kontrol edin. Gönderilen dosyaların boyutuna (dosya başı 5 megabaytı geçmemeli ve toplam boyut en fazla 20 megabayt olmalıdır) ve formatına (JPG) dikkat edilmesi ve ayrıca bir onay gönderileceği için belirttiğiniz e-posta adresinin geçerli olması gerekir. Online form üzerinden başvuru gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya belirttiğiniz adrese onay alamazsanız, lütfen bir Word belgesi formatında "Kedi kayıt başvurusu" dosyasını indirin ve doldurduktan sonra belgede belirtilen adrese gönderin.

*Derneğimizin değerli üyeleri! Dernek belgeleri sadece ön ödeme karşılığında hazırlanmaktadır. "Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra, lütfen başvurunun durumuyla ilgili mesajın görünmesini bekleyin.