CATTERY KAYIT

Neden bir Cattery kaydı yapmalısınız? Cattery adı markanızdır. Evinizde doğan her hayvanın, bulduğunuz isim sayesinde benzersiz bir adı olacaktır. 'Cattery'nizde doğan kedinin adı, kendi ismi ve Cattery adından oluşacaktır. Yani, tüm hayvanlarınızın tek bir "soyadı" olacaktır.

Kullanıcı Bilgisi
Cattery Adı Seçenekleri

** Bir hata mesajı alınırsa, girilen bilgileri kontrol edin. Gönderilen dosyaların boyutuna (dosya başı 5 megabaytı geçmemeli ve toplam boyut en fazla 20 megabayt olmalıdır) ve formatına (JPG) dikkat edilmesi ve ayrıca bir onay gönderileceği için belirttiğiniz e-posta adresinin geçerli olması gerekir. Online form üzerinden başvuru gönderirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya belirttiğiniz adrese onay alamazsanız, lütfen bir Word belgesi formatında "Unvan belgesi başvurusu" dosyasını indirin ve doldurduktan sonra belgede belirtilen adrese gönderin.

*Derneğimizin değerli üyeleri! Dernek belgeleri sadece ön ödeme karşılığında hazırlanmaktadır. "Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra, lütfen başvurunun durumuyla ilgili mesajın görünmesini bekleyin.