Kurallarımız,öneriler... ZORUNLU TANITIM!

7-8 Ekim 2017 İstanbul Uluslararası Kedi Yarışması Astoria Avm'de Yapılacaktır!!!

7-8 Ekim 2017 İstanbul Uluslararası Kedi Yarışması Astoria Avm'de Yapılacaktır!!!

Sevgili Dostlar, ve Kedi Severler!


İstanbul Kedi Severler Derneği PATİ SARAY 7-8 Ekim 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz 5 ve 6 Uluslararası Cat Show ''BOĞAZ İNCİSİ'' organizasyonumuza herkes davetlidir.

yarışma başvuru linki: 
http://patisaray.org/catshow/add/4


Cat Show da bizleri ziyaret eden misafirlerimiz otuzdan fazla kedi ırkını yakından görme imkanını bulacaktır. Bunlardan bazıları; MaineCoon, British Shorthair, Scottish Fold, Exotic Shorthair, Persiyan,Sphinx,Cornish-rex,Burmese.Ragdoll,Savannah,Turkish Angora,Turkish Van ve benzeri kedilerdir.


Konuklarımızı ilginç ve eğitsel bir program beklemektedir. 
WCF – ringi, ilginç aynı cins kedilerin gösterisi, kostüm balosu özel gösterisi gibi daha birçok gösterilerimiz olacaktır.


En iyi kediler ve yetiştiricileri yetiştirmiş oldukları kedileri izleyicilere sergileyecekler, her kedinin cinsinin özelliklerini, yavru kedilerin ve yetişkin kedilerin bakımı ve eğitimini anlatacaklar, sizin doğru mamayı ve uygun aksesuarları seçmenize yardımcı olacaklar. Gösteride kediler hakkında sadece bilgi edinmeyeceksiniz, aynı zamanda isterseniz kendinize sevimli bir candostu edinebilirsiniz.


İstanbul Kedi Severler Derneği "PATİ SARAY” 5 ve 6.Uluslararası Kedi Yarışması "BOĞAZ İNCİSİ’’ 7-8 Ekim’de ASTORIA AVM’da (Şişli/İstanbul) gerçekleşecek!

18:33
701