Kurallarımız,öneriler... ZORUNLU TANITIM!

Kedi Sever Dostlarımızın Dikkatine !

Kedi Sever Dostlarımızın Dikkatine !

Bu makalemiz sizlere duyuru ve bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır


Bu mesajımız sizlere duyuru ve bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sizlerinde bildiği üzere dernek olarak çeşitli organizasyonlar ve etkinlikler düzenlemekteyiz. Siz kıymetli üyelerimizide aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

İlk olarak 1 Nisan 2018 tarihinde İstanbul da düzenleyeceğimiz GROOMİNG seminerimiz için etkinlik sayfamız rusça ve türkçe olarak iki farklı dilde hazırlanmıştır.

Diğer etkinliğimiz 5-6 Mayıs 2018 tarihinde  yine İstanbul da yapılacak olan uluslararası yarışmamız " Bosphorus Pearl " 7. ve 8. si WCF EUROPA yarışmamız yapılacaktır. Tüm hazırlıklarımız devam etmekle birlikte siz kıymetli üyelerimizinde desteklerini beklemekteyiz.Hem yarışmaya katılım, hemde yarışma için açmış olduğumuz etkinlik sayfamızı ve tüm diğer bilgileri paylaşmanız kedi severleri davet etmeniz bizi çok mutlu edecektir.

Sizler için daha kaliteli ve elit organizasyonlar yapabilmemiz için sizlerinde bu organizasyonlara iştirakini ve desteğini önemsiyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu dernek yönetimi olarak önceliğimiz olup bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. 

Sevgili dernek üyelerimiz ve derneğimize gönül vermiş dostlarımız .Yarışmamızın ertesi günü 7 Mayıs 2018 tarihinde 1 gün boyunca İstanbulda yetiştiricilik semineri yapacağız.Bu seminer için sizleri bilgilendirmek isteriz. Sizler için profesyonellik adına muhteşem bir adım olacaktır.  Bu seminerin konularını internet sitemizde üyelerimiz ve hayvan sever dostlarımızla paylaştık bilgilerinize...

Saygılarımla

Yonetim kurulu başkanı 

Diana Bezsatan  


22:49
944